Opi suppailemaan! Elämyksellinen SUP-lautailukurssi Pinkjärvellä
Ota haltuun SUP-lautailun salat ja vietä elämyksellinen kesäpäivä Eurajoen upealla Pinkjärvellä. Opetuksen, opastetun SUP-retken ja välineiden lisäksi hintaan sisältyy jopa kolme ruokailua kahvitteluineen sekä EURHOiAn rantasaunan lempeät löylyt.
SUP-lautailu on monipuolinen tapa nauttia Suomen kesästä vesiltä käsin.
Kun sinulla on kunnolliset välineet ja SUP-lautailutekniikka hallussa, saat SUP-lautailusta uskomattoman paljon irti. Voit lähteä yhden tai useamman yön ylittävälle saarihyppelyretkelle, tehokasta treeniä tarjoavalle kuntolenkille, laajentaa SUP-harrastusta aalloissa surffailuun tai nauttia Suomen kesästä leppoisasti meloen ja lähiluontoa tarkkaillen.
Tämä koko päivän elämyksellinen SUP-lautailukurssi antaa erinomaiset eväät uuden harrastuksen aloittamiseen – ihan kirjaimellisesti.
Kurssille mahtuu max. 8 osallistujaa. Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä.
Lue koko kurssikuvaus ja ilmoittaudu mukaan Sandrian villin luonnon verkkokaupassa.
Varausmaksu 20 € / koko kurssimaksu 139 €.
SUP-lautailukurssin voi maksaa joko osittain tai kokonaan Smartumin, Epassin ja Edenredin liikuntaeduilla.
